Artnova Witamy!

Jesteśmy dynamiczną firmą, wyznającą zasady : profesjonalizmu, najwyższej jakości, rzetelności, dążąc do pełnego zadowolenia Klientów. Realizujemy koncepcję zaopatrzenia salonów kosmetycznych, centrów szkoleniowych jak i osób prywatnych na terenie całego kraju i Europy. Aktywnie wyszukujemy i nawiązujemy współpracę  z najlepszymi dostawcami krajowymi jak i zagranicznymi. 

Naszym produktom zaufała już szeroka grupa czołowych, profesjonalnych linergistek. Bliska współpraca z salonami kosmetycznymi pozwala nam na ciągły rozwój gamy produktów i ich jakości.

Zapraszamy do współpracy

ARTNOVA

Polityka jakości –trzy podstawowe cele, którymi kieruje się Artnova:

  JAKOŚĆ PRODUKTÓW - strategicznym zadaniem  ARTNOVA jest wysoka jakość działań - od rejestracji, kwalifikacji dostawców, kontrolę jakości, obsługę Klienta, marketing i sprzedaż  asortymentu odzwierciedlającego wymagania i oczekiwania Klientów jak i najnowszych trendów technologicznych, rozwijanie współpracy z najbardziej innowacyjnymi producentami na świecie.

  ZASPOKOJENIE OCZEKIWAŃ KLIENTA - naszym celem jest wyjście na przeciw oczekiwaniom Klienta poprzez sprzedaż produktów najwyższej jakości, które są skuteczne, bezpieczne, a także świadczenie wysokiej jakości usług oraz budowanie trwałych relacji z klientami i zwiększanie ich zadowolenia.

  DBAŁOŚĆ O PRACOWNIKÓW - naszym celem jest uzyskanie zadowolenia pracowników poprzez doskonalenie ich kwalifikacji, zapewnienie komfortowych warunków pracy oraz indywidualnego trybu planowania rozwoju. Jesteśmy firmą rodzinną.