search

IZZY PRO - PMU SET

1 900,00 zł
Brutto

Profesjonalne urządzenie do makijażu permanentnego dedykowane zarówno dla początkujących jak i doświadczonych linergistek.

Ergonomiczna oraz idealnie wyważona rękojeść o dużej mocy. Precyzyjnie wykonany panel sterujący zapewniający intuicyjną obsługę

Wymienna głowica mocowania kartridży. Możesz używać:
1. kartridże Hawk
2. kartridże uniwersalne wkręcane.

3. Kartridże typu Master/Secure

Moc wejściowa: 12V silnik bez-szczotkowy
Obroty max: 12000rpm
Wymiary rączki: 25mm x 120 mm
Waga rączki:  75g

Wykonana z Aluminium

IZZY PRO - EASY CHOICE!!!

kolor
Ilość

Niezawodna technologia silników bezszczotkowych zapewnia precyzyjną i cichą pracę bez wyraźnie odczuwalnych wibracji.  Istotnym atutem urządzenia jest to, że podczas pracy pigment wprowadzany jest w sposób płynny i stabilny sprawiając, że skóra jest mniej podrażniona. Efektem jest większa absorpcja pigmentu po pierwszym zabiegu.  Płynna regulacja głębokości nakłucia. Niezaprzeczalnym atrybutem maszynki jest nietuzinkowy elegancki design,duża moc 12V, 4 proste programy pracy,zakres obrotów do 210 nakłuć na sekundę . Jej  rozmiar sprawia, że jest bardzo poręczna przez co można zabrać ją ze sobą niemalże wszędzie. Magnes w podstawie panelu sterującego - przyłóż do metalowej powierzchni i nie martw się o upadek urządzenia podczas zabiegu.  

Gwarancja 12 miesięcy.

W skład zestawu wchodzą: panel sterujący, rękojeść, dwie końcówki na różne rodzaje kartridży co potwierdza jej wszechstronność , przewody zasilające oraz zasilacz, estetyczne opakowanie.

Kartridże dostępne w dziale IGŁY I KARTRIDŻE.Kartridże pasujące:IZZY PRO/THUNDERLORD-TYPU CHEYENNE , SECURE/MASTER/STANDARD-MOCOWANIE NA KLIK ORAZ KARTRIDŻE Z GWINTEM

IZZY Pro jest stworzone do wykonywania:

Makijażu permanentnego brwi, ust, kreski, rekonstrukcja brodawki piersi

Mini Tattoo

341
Nowy produkt
Labo

8 900,00 zł